BİZE ULAŞIN

(236) 211 66 66

Hakkımızda

Anasayfa /

Kurumsal Bilgiler /

Hakkımızda

Hakkımızda

Otomatik kapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kuruluşundan bu yana başta Manisa ve İzmir olmak üzre tüm Ege bölgesi'nde sektörü geliştirmeyi hedefleyen bir vizyon ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Otomatik kapı sektöründe geçirdiğimiz yılların deneyimini müşterilerimize aktarmak ve bu sektörü geliştirmek adına "Yaşam Kalitenizi Arttıran Teknolojik Yaklaşımlardan Uzak Durmayın" sloganı ile zamanın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli, iyi ürün, iyi montaj ve iyi hizmet sunmayı defelemekte, montaj sonrası teknik servis ve garanti anlayıçına inanmaktayız.

Bariyer sistemleri, seksiyonel & endüstriyel kapılar, garaj kapıları, endüstriyel sarmal kapılar, otomatik kepenk & panjur sistemleri, yana kayar bahçe kapıları, kanatlı bahçe kapıları, fotoselli & radarlı kapılar, hızlı pvc kapılar, yangın kapıları, geçiş kontrol sistemleri ve yükleme-rampa sistemleri gibi geniş ürün seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Çözüm ortaklarımız, dünyada ve Türkiye'de senelerdir kalitesini test etmiş ve ispatlamış lider markalardır. Bu markaların gücü, bizim gücümüze de güç katmaktadır. Bunun yanı sıra samimiyetimizin, bizleri geleceğe taşıyacak olan en önemli unsur olduğunu da bilmekteyiz.

Sizlerle çalışmayı umar, işleriniz de başarılar dileriz.

Saygılarımla, 
Mahir SALEPÇİ
MNS Otomatik Kapı Sistemleri Ltd. Şti.